HİZMET BÖLGELERİMİZ
Anasayfa - HİZMET BÖLGELERİMİZ
Çayırova Ariston Servisi
Çayırova Ariston Servisi
Tıkla ara02623232023

Beyaz eşya tamir servisi, kombi ve klima bakımı, ankastre tamir servisi ve petek temizliği.

Çayırova Ariston Servisi

Türkiye'nin en büyük markalarından biri Arçelik, Beko ve Altus gibi markalarla birlikte beyaz eşya, mutfak eşyası ve ev elektroniği alanında üretim yapıyor. Beyaz eşyalarda herhangi tamir, değişim veya yenileme gibi durumlarda Ariston müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ariston Yedek parçalar dahili ve harici olmak üzere ikiye ayrılıyor. Dahili kullanım, Ariston yedek parça ile daha çok işlevini yitirmiş, performansı düşmüş makine parçaların yerine monte ediliyor. Harici olarak kullanılan kahve makinesi cezvesi, su ısıtıcı sürahisi ve klima kumandaları gibi yedek parça modellerinden herhangi bir montaj gereksinimi olmadan yararlanabilir. Bulaşık makinesi, fırın, klima, kombi, aspiratör ve davlumbaz gibi bir çok farklı kategoride yer alan cihazların yedek parçalarını yetkili servislerden kolayca bulabilirsiniz.

Ariston Yedek Parçasını Nerede Bulurum?

Ariston Makinelerin çalışmasını engelleyen sorunlu olan parçalar, yedek parçalarla değiştirilmediği takdirde makineniz kullanılmaz duruma geliyor. Makinenizin çalışmasını engellemeyen bazı sorunlu parçalar ise kısa vadede sorun olmasa bile uzun vadede arızalara neden olabilir. Bundan dolayı işlevini yitiren her türlü parçanın, yedek parçayla değiştirilmesi tavsiye ediliyor. Ariston Beyaz eşya yedek parçalarını firmamız aracığıyla temin edebilirsiniz.

Çayırova Ariston Servisi Telefon Numarası Nedir?

Beyaz eşyalarınız ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda Ariston internet web sitesinden adres ve telefon bilgilerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kocaeli genelinde Ariston Servis Hattı 0262 323 20 23 ile uzman servis ağımızdan her zaman destek alabilirsiniz. Ariston Servis hizmetimizin sunmuş olduğu geniş hizmet ağı sayesinde Kocaeli'nin her yerinde hizmet veriyoruz.

Çayırova Ariston Ücreti Nedir?

Çayırova Ariston Tamir Servisi tarafından her türlü arıza, bakımv ve tamir hizmeti gibi hizmetleri alabilirsiniz. Servisimizi aradığınız zaman en geç 24 saat içinde geri dönüş yapmaktayız. Servis tarafından arıza tespiti yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde yedek parçalar temin edilip montajı yapılmaktadır. 

Garantili Tamir

En kısa sürede beyaz eşya tamiri

Kocaeli bölgesinde beyaz eşya tamiri, kombi ve petek temizliği, klima bakım ve arıza, klima bakım ve klima montaj hizmetleriyle en kısa sürede sorunlarınızı çözelim.

11 Yıllık Tecrübe

Garantili hizmet

Firmamız tarafından değiştirilen yedek parçalar 1 yıl garantilidir.

HİZMET BÖLGELERİMİZ